הזלפת טיפה לבקבוק

מורז

מורז, חברה ישראלית- בינלאומית בתחום הדרמו קוסמטיקה, הוקמה בשנת 1984 ומתמחה בפיתוח ובייצור מוצרים דרמו קוסמטיים המיועדים לטיפול, לטיפוח ולשיקום העור מכף רגל ועד ראש. בנוסף, לקבוצה יש זרוע של תוספי תזונה ובין מותגיה ניתן למצוא את “טננבלוט”, "הובנר", "גרמזה" ו"סאלוס" וזאת מתוך פיתוח מומחיות לשילוב אופטימלי בין טיפול פנימי של תזונה בריאה ותוספי תזונה איכותיים לטיפול חיצוני.

הקשר בין מורז וצמחי מרפא

חברת מורז פיתחה קו בן עשרות מוצרים המיועדים הן לפתרון בעיות עור שונות והן לטיפול והגנה על העור. המוצרים פותחו  בשיטה ייחודית של מיצוי וחליטה של צמחי מרפא ובראשם צמח הפוליגונום הגדל בשדות גידול בעמק יזרעאל והגליל. חלק ממוצרי החברה נבדקו בשורה ארוכה של ניסויים קליניים ומעבדתיים בארץ ובעולם, נמכרים בהצלחה מזה כ-40 שנה וזוכים להכרה בינלאומית רבה. בזכות הידע שנצבר במהלך השנים במעבדת מורז, מוצו צמחים רבים ופותחו סדרות מוצרים אשר ריכוז צמחי המרפא בהם גבוה במיוחד ומבטיח את יעילותם ואת בטיחותם לשימוש עבור כל בני המשפחה: מבוגרים, ילדים, תינוקות, נשים הרות ומניקות.

צמח הפוליגונום מוכר זה מאות שנים כבעל תכונות פלאיות לטיפול וטיפוח העור. הפוליגונום, צמח ארצישראלי, מכיל ויטמינים וחומצות טבעיות, השומרים, מאזנים ומרגיעים את רקמות העור ומעניקים למוצרים המופקים ממנו איכויות הוליסטיות ייחודיות. לחברת מורז שדות גידול פוליגונום באדמות הגליל ועמק יזרעאל והיא בעלת טכניקות ייצור ייחודיות בעולם למיצוי הצמח עבור מוצרים לטיפול ולטיפוח העור.

צמחים נוספים בהם משתמשת מורז במוצריה: פוליגונום, לענה, הדס, זעתר, קוקוס, שיאה, אובלפיחה, רוזמרין, מליסה, אכילאה, קמומיל, מרווה, דפנה, נבט חיטה.

טכנולוגיית ייצור  ייחודית על בסיס צמחי מרפא 

herbal extract
PRODUCTION THE MAIN DIFFERENTIATOR

סטנדרט הייצור בתעשיית הקוסמטיקה הוא פורמולות המבוססות על 60-90% מים במוצרי קרם, תחליב, משחה, שמפו, סבון. לעומת זאת למורז שיטת ייצור ייחודית והפורמולות של מורז מבוססות על 60-90% תמציות צמחים עם 100% רכיבים צמחיים פעילים.

למורז מספר סדרות מוצרים:

  • הסדרה הטיפולית- מגוון רחב של מוצרים המסייעים בפיתרון יעיל למגוון בעיות עור ולשמירה והגנה על העור מכף רגל ועד ראש.
  • סדרת השיער- מבוססת על מיצוי צמחי מרפא בריכוז גבוה. מוצרי הסדרה הינם ללא פרבנים וללא SLS ומתאימים לכל סוגי השיער כולל שיער שעבר החלקה, לשיער בריא זוהר ומלא חיוניות.
  • סדרת הדרמו קוסמטיקה- מגוון מוצרים המבוססים על תמציות צמחי מרפא ובראשם צמח הפוליגונום המופלא, המסייע לעור הפנים והגוף וגם 18 צמחי מרפא ורכיבים פעילים המאטים את הזדקנות העור והמעודדים יצור קולגן.  
  • סדרת KINCARE- מגוון מוצרים לטיפול ולמניעת כינים על בסיס צמחי מרפא בריכוז גבוה לשמירה על הגיינת הראש. ללא פרבנים, ללא SLS.
  • סדרת מוצרי קיץ להגנה מהשמש ו-X-TOOSH דוחה יתושים על בסיס צמחי מרפא.
  • סדרת הריון לידה- סדרת מוצרים ייחודית, לטיפול בעורן הרגיש של נשים בתקופת ההיריון ולאחר הלידה. מבוססת על קומפלקס צמחי מרפא ושמנים טהורים בריכוז גבוה, העשירים ברכיבים החיוניים לעור ולתהליך ריפוי.
  • סדרת תינוקות- סדרה ייחודית המותאמת לעורו העדין והרגיש של התינוק. עוזרת לשמירה על הלחות הטבעית שלו כבר מהיום הראשון, הסדרה מבוססת על עד 74% תמציות צמחי מרפא בתוספת שמנים טהורים, להרגעה ולהגנה על העור מפני גירויים ואודם ולניקוי עדין של העור והשיער.

בנוסף חברת מורז משווקת את תוספי התזונה האיכותיים של חברת סאלוס המציעה תוספי תזונה נוזליים, סדרת מוצרים של המותג הגרמני גרמזה עם פרוביוטיקות ותוספי תזונה ואת תוספי התזונה האיכותיים של הובנר- טננבלוט/סיליצאה.

תוספי התזונה של הובנר-טננבלוט מבוססים על צמחי מרפא ומהווים פתרון יעיל לסובלים מבעיות של תסמיני חורף. סדרת סיליצאה - גסטרו וביוטי על בסיס מינרל הצורן.   

חברת מורז משווקת גם המותג מישל מרסייה עם מברשת השיער המהפכנית להתרת קשרים ללא כאב.

במורז- בקרת איכות מושלמת על כל הליך הרכש, ייצור, מילוי ואספקה.

22716 ISO

13485 ISO

9001 ISO